Інформаційно-видавнича компанія «КАРЕ», багаторічний лідер на інформаційному ринку України, пропонує Вам унікальний продукт: електронний каталог «Підприємства України на CD. Повна версія», який надає широкі можливості для роботи з базами даних і не вимагає доступу в інтернет.

Каталог містить актуальну інформацію про більше 384 000 підприємств України, в т.ч.: заводи, фабрики, концерни, торговельні доми, приватні компанії та ін. Входять розділи машинобудування, металообробка, харчова промисловість, будівництво, сільське господарство та багато іншого.

Дані про підприємства включають: назву, форму власності, адресу, телефони, ПІБ керівника, номенклатуру продукції/послуг, а також електронні адреси компаній та їх інтернет-сайти.Каталог реалізований в електронній базі даних (Data Stream Technology), яка є багаторазовим переможцем всеукраїнського конкурсу виробників програмного забезпечення SoftRegatta..Програмний інтерфейс дозволяє виконувати пошук по територіальному і галузевому класифікатору, назві підприємства, телефону, адресі, товарам, послугам та іншим критеріям.

Ви можете редагувати бази даних, друкувати поштові конверти і стікери з заповненими даними по підприємствах, створювати і зберігати вибірки з каталогу, експортувати дані.

Системні вимоги:

  • 2 Гб оперативної пам'яті
  • більше 700 Мб вільного місця на HDD
  • ОС Windows 98/Me/2000/XP/Vista або пізніші

Вартість: 2100 грн

Оплачуючи рахунок, Ви отримуєте компакт-диск по Україні безкоштовно цінною посилкою!