ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

     Цей сайт надано компанією ТОВ «ІВК« КАРЕ »», що пропонує послуги в області інформаційних послуг в мережі Інтернет, далі Власник сайтів ТМ «Бізнес-Гід» - www.business-guide.com.ua , www.biz-gid.ru. Використовуючи цей сайт, Ви висловлюєте згоду з Умовами з використання, які можуть періодично змінюватись.
                                                       
Використання

     Сайти ТМ «Бізнес-Гід» - містять інформацію, тексти, дизайнерські роботи, графіку, зображення, а також інші матеріали, що включають інтелектуальну власність, права на яку належать Власнику або надані йому третіми особами, в тому числі матеріали, захищені авторським правом, зареєстровані товарні знаки, а також інші об'єкти інтелектуальної власності. Матеріали, включаючи будь-яку інформацію, розміщену сайтах ТМ «Бізнес-Гід», призначені для перегляду в особистих або внутрішніх ділових цілях. Будь-яке інше використання матеріалів або сайтів ТМ «Бізнес-Гід» -, суворо заборонено, включаючи поширення, внесення змін, видалення, передачу по каналах для загального відома, переписування, напрямок по пошті, повторне розповсюдження чи будь-яке розмноження без попереднього письмового дозволу Власника ТМ «Бізнес-Гід. Третім особам забороняється використовувати Матеріали ТМ «Бізнес-Гід», в будь-яких комерційних цілях, у тому числі, з метою маркетингу, комерційної розсилки по факсу, поштою, електронною поштою або через комерційних агентів / представників або електронних посередників. Будь-які товарні знаки або інформація, захищений авторським правом, що містяться на цих сайтах, є власністю відповідних власників.
Будь-яке санкціонована використання сайтів ТМ «Бізнес-Гід», не включає використання матеріалів сайту і в яких би то не було незаконних цілях. Забороняється наносити шкоду, перешкоджати або яким-небудь іншим чином порушувати права третіх осіб за допомогою використання справжніх сайтів та матеріалів.
                                      
Звільнення від відповідальності

     Власник сайтів ТМ «Бізнес-Гід» не несе відповідальності за спроби переглянути зміст сайтів, посилання на які дані в якому-небудь з матеріалів. Сайти ТМ «Бізнес-Гід» не гарантує та не несе відповідальності за достовірність будь-яких містяться на ньому або поширюються через нього матеріалів, а також за достовірність будь-яких товарів і послуг, рекламованих на сайті. Власник сайтів ТМ «Бізнес-Гід» також не несе відповідальності за якість продукції, послуг, інформації та інших матеріалів, продемонстровані на ньому, проданих або отриманих в результаті реклами, інформації або комерційної пропозиції. Цим Ви підтверджуєте, що використання сайтів ТМ «Бізнес-Гід», Використання будь-яких матеріалів відносяться виключно на ваш ризик і Власник сайтів ТМ «Бізнес-Гід» не буде нести відповідальності за будь-яку втрату даних, втрату прибутку та іншої шкоди, що стався в результаті використання сайту сайтів ТМ «Бізнес-Гід».
     Власник сайтів ТМ «Бізнес-Гід» докладе всіх зусиль до того, щоб інформація, розміщена на цих ресурсах, була точною, проте, він не контролює точність такої інформації, не дає ніякої гарантії стосовно точності такої інформації, не несе за це відповідальності і не відповідає за відповідність, цінність, зміст, якість, законність такої інформації так само як за дотримання в ній авторських прав. Якщо виявиться помилковість інформації, він не буде нести відповідальність за результати, збиток або збитки, що виникли в результаті такої помилки.
Матеріали розміщені на сайті в тому вигляді та обсязі, як вони були надані клієнтами, as is as (як є), без будь-якої гарантії або відповідальності будь-якого роду, прямої або непрямої. Власник сайтів ТМ «Бізнес-Гід» прямо заявляє про відсутність якої б то не було гарантій, включаючи, гарантії по комерційній застосування зазначених товарів або послуг, відповідності товарів або послуг будь-якого конкретного призначенням.
     Власник сайтів ТМ «Бізнес-Гід» жодним чином не несе відповідальності за прямі та / або непрямі і / або фактичні та / або випадкові збитки; втрату інформації, втрату доходу або прибутку; будь-які претензії третіх осіб у зв'язку з використанням матеріалів, без урахування правових підстав для заяви таких претензій, включаючи, претензії з приводу відшкодування будь-якої шкоди, заподіяної у зв'язку з якою-небудь помилкою, недогляд, вірусом, прострочення або втручанням у справи або послуги, невиконанням зобов'язань, перешкодою в комунікаціях, зломом або несанкціонованим доступом до сайтів ТМ «Бізнес-Гід», Власник не несе відповідальності за будь-який збиток, заподіяний у зв'язку з будь-якими неполадками в мережі інтернет.
На території України звільнення від відповідальності застосовується у всіх випадках, які не суперечать чинному українському законодавству, в тому числі, Закону України «Про інформацію» від 02.10.1992г. № 2657-XII, Закону України «Про авторське право та суміжні права» від 23.12.1993 № 3792-XII, Закону України «Про телекомунікації» від 18.11.2003 № 1280-IV, Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах »від 31.05.2005 № 2594-15

Власник сайтів ТМ «Бізнес-Гід» залишає за собою право на власний розсуд і без будь-якого зобов'язання коригувати або виправляти будь-яку помилку або неточність у будь-якому тексті. Сайт має намір за потребою оновлювати інформацію, представлену на сайті, але не буде нести відповідальність за будь-яку неточність у зв'язку з цим.
Використання Вами сайтів ТМ «Бізнес-Гід» означає Вашу згоду з перерахованих умов по використанню.
Правила щодо використання
Сайти ТМ «Бізнес-Гід» дає Вам право на догляд і використання довідкової інформації тільки для внутрішнього використання в рамках Вашого бізнесу або для використання в особистих цілях. Ви не вправі в інший спосіб, прямо не зазначеними в цій угоді, відтворювати, розповсюджувати або демонструвати довідкову інформацію без прямого письмової згоди Власника сайтів ТМ «Бізнес-Гід».
Політика у відношенні приватної інформації
Власник сайтів ТМ «Бізнес-Гід» накладає заборону на використання інформації, що міститься в базах даних, розміщених на сайті, третіми особами у будь-яких комерційних цілях, у тому числі, з метою маркетингу, комерційної розсилки по факсу, поштою, електронною поштою або через комерційних агентів / представників або електронних посередників.
Угода з користувачем
Цей документ є юридичним документом і створює зобов'язання, пов'язані з використанням Вами послуг Інтернет-сайтів ТМ «Бізнес-Гід». Використання Вами послуг сайту означає Вашу згоду на прийняття цієї угоди. Сайт може періодично змінювати цю угоду. Триваюче використання послуг сайту означає Вашу згоду з такими змінами. Якщо угода змінюється, і ці зміни для Вас неприйнятні, Ви можете припинити користування послугами сайту.
Загальна інформація
Цей договір регулюється і тлумачиться у відповідності із законодавством України. Ця угода з урахуванням його предмета в повному розумінні утворює договір між Вами та Власником сайтів ТМ «Бізнес-Гід»