Сучасне страхування здоров'я в Україні

 

Сучасне страхування здоров'я пропонує безліч переваг, які українці ще не визнали в повній мірі. Особа, яка укладає угоду на страхування свого здоров'я, може бути впевненою в світлому майбутньому, оскільки у випадку настання страхового випадку їй не потрібно турбуватися, де взяти гроші на лікування. Більше того, громадянин може отримати найвищий ступінь якості медичного обслуговування, доступ до сучасних медичних препаратів, не замислюючись про суму, яку вони коштують, оскільки всі витрати покладаються на плечі страхової компанії.

 

 

Страхування здоров'я і життя - маловідомий термін серед більшості українців. Можливо, це пов'язано з нашою відомою "безкоштовною" медициною, або, як її ще називають, "тисяча і один спосіб лікування спиртом і зеленкою". У той же час у всіх розвинених країнах світу люди страхують себе від різних захворювань, нещасних випадків і інших негараздів на протязі всього життя. Страхування життя є важливою складовою повсякденного життя кожного американця або європейця. Чому ж потрібне страхування здоров'я і яка від нього користь

 

Коли особа укладає угоду про страхування свого здоров'я, вона може бути впевненою в тому, що при захворюванні страхова компанія повністю покриє всі витрати на лікування та придбання лікарських препаратів. У кожній країні існують свої схеми медичного страхування. Таким чином, громадянин може обрати державне або приватне медичне страхування. У більшості країн найбільш популярним є саме державне страхування, оскільки кошти надходять безпосередньо з державного бюджету. Проте варто звернути увагу і на деякі недоліки, наприклад, з таким страхуванням особа не може вибирати клініку чи лікаря.

 

Слід відзначити, що в нашій країні виділяють два види страхування: обов'язкове страхування від нещасних випадків на виробництві і добровільне медичне страхування. Також швидко набирає популярності угода про особисте страхування. Ця програма надає гарантії щодо виплати компенсації в разі настання страхового випадку, що дозволяє покрити більшість (якщо пощастить, то всі) витрат.